Здоров'я

Медики: Забруднене повітря може викликати структурні зміни в головному мозку дітей

Американські медики попередили, що забруднене повітря може викликати структурні зміни в головному мозку дітей. Це може негативно позначитися як на фізичному, так і на психічному здоров’ї.

Фахівці досліджували вплив брудного повітря на дитячий мозок і з’ясували, що шкідливі домішки можуть викликати різноманітні патології. Вплив токсинів надає гнітючий вплив на когнітивні функції. Також вчені довели, що забруднення атмосфери підвищує ризик розвитку дегенеративних захворювань, в тому числі, хвороби Альцгеймера та інших форм деменції. Деякі шкідливі речовини, діючи на мозок, надають психологічну дію і таким чином сприяють розвитку депресії. У ході досліджень вдалося з’ясувати, що забруднення повітря негативно впливає на пізнавальні здібності дитини. У дітей, які проживають в регіонах з особливо забрудненим повітрям, значно підвищується ризик виникнення шизофренії.

Фахівці поки не можуть говорити про 100% причинно-наслідкового зв’язку між факторами забруднення середовища і дегенеративними змінами в мозку. Медики збираються провести додаткові дослідження в цій області.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button