ЛюдинаНаука

Медики зруйнували 9 міфів про фізичні вправи

Фізична активність стала популярним рішенням для профілактики захворювань і обросла безліччю міфів. Медики зруйнували 9 помилок про фізичні вправи.

Найбільшою помилкою щодо фізичних вправ лікарі називають впевненість у тому, що заняття спортом в молодості можуть захистити від хвороб в пізні роки. За словами експертів, тренування потрібно проводити регулярно, адже накопичена користь з часом пропадає. Іншим міфом виявилася потреба в інтенсивній та тривалій фізичній активності. Насправді, 150 хвилин бігу або інших занять на тиждень достатньо для підтримання здорового тонусу. Це пов’язано з тим, що навантаження відбувається не тільки в спортзалі, але і протягом дня.

Дивним називають і оману про заборону фізичних вправ людям, які страждають від хронічних захворювань. Тут спостерігається абсолютно протилежна ситуація: хворим слід бути настільки активними, наскільки дозволяє стан, адже в цьому випадку активізуються відновні функції організму. Те ж саме відноситься і до віку, з одним застереженням – людям від 60 років і більше слід віддавати перевагу аеробним тренуванням замість силових. А для тих, хто переживає про втрату ваги через кардіонавантаження, потрібно внести зміни в дієту, звернувшись до фахівців. Нарешті, вагітним і хворим слід бути фізично активними, але тільки за рекомендацією лікаря.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button