Гумор

Менеджер облизав підлогу в метро заради реклами — відео

Раві Далчанд, старший бренд-менеджер канадської компанії Bissell, був готовий на все, щоб продемонструвати ефективність нового парового порохотяга, виробленого його компанією.

Після довгих роздумів чоловік таки знайшов спосіб переконати людей в ефективності нового пристрою. Відправившись на жваву станцію метро, він вивалив на платформу макарони і з’їв їх, попередньо очистивши місце за допомогою суперпорохотяга.
foto_cikavosti_04.09.2014_012_resized

Захід відбувся на станції метро Торонто Блур, що вважається однією з найжвавіших у місті. Спершу на станції був знятий ролик, в ході якого за допомогою вакуумно-парового пилососа з підлоги було відчищено особливо стійкі плями. Потім Далчанд вийняв заздалегідь припасені макарони і вивалив їх на очищену поверхню. Після цього він приступив до прийому їжі.

Читайте також: Почуття гумору — це різновид психічного розладу

Вчинок бренд-менеджера шокував пасажирів підземки, які протягом декількох хвилин стовбурчили навколо нього. На відео, що відобразило процес поглинання макаронів з підлоги, можна побачити, як люди з подивом і навіть з острахом ставляться до подій. Однак Дачланд і не подумав зупинитися. Діставши пляшку з соусом, він заправив їм макарони і з’їв все до останнього шматочка. Потім чоловік звернувся до глядачів, представляючи себе і продукт.

«Як правило, ми трохи консервативні, але оскільки цей інноваційний продукт, ми відчували, що повинні шокувати людей і розповісти історію дещо по-іншому, ніж зазвичай. Це продукт, який я сам використовую і за якість якого можу ручатися», — заявив Дачланд.

Як відзначають експерти рекламного бізнесу, анонсування нового продукту вийшла дуже ефективним. Навряд чи можна уявити собі щось, що могло б зрівнятися рекламним ходом Дачланда.

«Люди втомилися від того, що їм підносять результати тестів в цифрах. Ситуація з реального життя куди більш зрозумілою споживачеві», — зазначає генеральний директор компанії Bissell Метт Hassell.

[youtube]NHznDFD3V3k[/youtube]

 

Кнопка «Наверх»
Закрыть