Різні цікавинки

Термін служби металочерепиці: від чого він залежить

foto_cikavosti_05.09.2014-04-05_resizedКупуючи покрівельний матеріал, всі ми хочемо, щоб він служив якомога довше. Фактичний термін служби металочерепиці може скласти 30/40 років, хоча виробники, зазвичай, гарантують лише 10/15. Щоб покриття, при цьому, не втратило своїх захисних якостей і естетичності зовнішнього вигляду, потрібно, перше – не помилитися при виборі покрівельного покриття, а друге – грамотно його настелити.

Аспекти, що впливають на тривалість терміну експлуатації металевої черепиці

Асортимент металочерепиці

Перед тим, як придбати металеву черепицю для покрівлі в vostok-profil.dp.ua, врахуйте ті чинники, які впливають на якісність покриття, а значить і його довговічність.

Характеристики міцності вихідного матеріалу, тобто – оцинкованої сталі. Для впевненості в тому, що черепиця була зроблена з високоякісних сталевих листів, вибирайте продукцію виробників, які мають хорошу репутацію.
Вони гарантують, що метал використовується тільки вищих сортів, а покриття робиться на сучасному обладнанні.

На довговічність черепиці має великий вплив товщина листів сталі і захисного цинкового покриття. Якщо метал дуже тонкий, то велика небезпека, що він деформується, а також швидко наскрізь проржавіє при найменшому порушенні шарів захисту.

З іншого боку, якщо аркуші занадто товсті, металочерепиця буде достатньо важкою. Це утруднить збірку покриття, а також створить великі навантаження на каркас покрівлі.

Оптимальна маса металевої черепиці – від 3.6 кг до 5.5 кг / м ?. Товщина листів повинна складати не менше 0.45 мм, а захисного цинкового шару – 245 мкм.

Грамотність монтажу металочерепиці гранично важлива. Саме від цього, багато в чому, залежимо термін експлуатації покрівельного матеріалу.

Якщо ви будете самостійно покривати дах металочерепицею, то обов’язково строго дотримуйтеся всіх рекомендацій та інструкцій її виробника.

Зверніть увагу! І, нарешті, ще одна особливість, яку має металочерепиця: термін служби її сильно залежить від виду захисного покриття.

Типи декоративно-захисних полімерних покриттів, яке з них краще

В якості верхнього захисного шару для металевої черепиці використовуються пурал, PVDF, поліестер і пластізол. Завдяки ним, матеріал може витримувати температури від -50?, до + 120?.

Оптимальний варіант покриття металочерепиці – це пурал. Він досить недорогий, при цьому має відмінні експлуатаційні якості: стійкість до перепадів температур (витримує від -15? до + 120?), агресивних хімічних впливів, ультрафіолетового випромінювання. Товщина даного покриття становить 50 мкм.

Пурал облагороджує зовнішній вигляд металочерепиці, надає їй глянець, стійкість кольору й наділяє матеріал брудовідштовхуючими якостями. Також даний полімер збільшує термін експлуатації черепиці, внаслідок стійкості до хімічної і механічної корозії.

Поліестер також є дуже поширеним покриттям металочерепиці. Цей матеріал стійкий до корозії і високих температур. Товщина його дорівнює 25 мкм. Може бути, як глянцовим, так і матовим. Металочерепиця з захисним покриттям з поліестеру може прослужити до 40 років.

Пластізол має найбільшу товщину – 200 мкм. Володіє фактурною поверхнею. Хоча і відрізняється високою стійкістю до корозії і механічних пошкоджень, здатний прослужити лише близько 20/25 років.

Покриття PVDF є наймолодшим. Але, вже початок набрати популярність у нашій країні. Даний захисний матеріал, товщиною всього в 27 мкм, має в складі полівінілденфторид і акрил. Їх поєднання надає поверхні черепиці глянець, який має виразний металевий ефект.

PVDF прекрасно протистоїть агресивним середовищам стійкий до ультрафіолетового випромінювання і механічних навантажень. Гарантійний термін експлуатації черепиці з цим покриттям дорівнює 10 років. Фактично ж, покрівельний матеріал може служити до 40 років.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button