Земля

Мікроби готові вбити 10 мільйонів людей

Британські вчені зробили чергове сенсаційне відкриття. На їхню думку, стійкі до антибіотиків бактерії до 2050 року будуть вбивати близько десяти мільйонів людей на рік по всьому світу – більше, ніж зараз помирають від раку.

Мікроби готові вбити 10 мільйонів чоловік

До 2050 року з’являться бактерії, стійкі до всіх відомих видів антибіотиків. Такий висновок був зроблений на основі змодельованого сценарію “війни” між фармацевтами та бактеріями. Як виявилося, опірність кишкової палички, малярії та туберкульозу до застосовуваних тепер препаратів може значно зрости найближчим часом, повідомляє “Бі-бі-сі”.

Якщо не вжити заходів, від бактерій до середини XXI століття будуть вмирати більше людей, ніж від раку. До теперішнього часу від них по всьому світу вмирають до 700 тисяч чоловік щорічно. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, в 2012 році від різних форм раку в світі померли 8,2 мільйона чоловік.

Читайте також: Мікроби стали нашою другою суттю

У Великобританії цю проблему почали вивчати на національному рівні. Згідно з аналізом, представленому економістом Джимом О’Нілом, якому в липні прем’єр Великобританії Девід Кемерон доручив очолити роботи з вивчення проблеми опірності антибіотиків, пошук способів протидії цій новій загрозі, ймовірно, обійдеться світовій економіці не менш ніж в 100 трильйонів доларів, а брати участь у цьому процесі доведеться всім країнам.

Натхнення: dni.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button