Всесвіт

Місія «Нові горизонти» віддалилася від Землі на рекордні 7,5 млрд км (фото)

Відповідальна команда космічного агентства НАСА представила цікаві статистичні дані щодо поточного стану і статусу космічного корабля New Horizons – «Нові горизонти».

Сьогодні космічний корабель знаходиться на дійсно суттєвій відстані від Землі і являє собою один з найбільш віддалених і пріоритетних та водночас цікавих проєктів для подальшого поліпшення. Зокрема, команда дослідників НАСА повідомила про те, чим саме зараз займається космічний корабель у віддаленому сегменті космосу, і цей набір завдань являє собою щось дійсно багатообіцяюче.

У міру того як New Horizons подорожував по Сонячній системі, відстань від корабля до Землі збільшилася з мільйонів до мільярдів миль, а час між контактами – з декількох хвилин до годин. У квітні місія досягла рідкісного кордону в далекому космосі – 50 астрономічних одиниць від Сонця (це в 50 разів далі від Сонця, ніж Земля).

New Horizons – всього лише п’ятий космічний корабель, що досяг такої величезної відстані після легендарних Voyager 1 і 2 та їх попередників, Pioneers 10 і 11. Він знаходиться на відстані 7,5 мільярда кілометрів.

Місія «Нові горизонти» віддалилася від Землі на рекордні 7,5 млрд км

Щоб відзначити цю подію, New Horizons недавно сфотографувала зоряне поле, де знаходиться один з його далеких родичів, Voyager 1.

Місія «Нові горизонти» віддалилася від Землі на рекордні 7,5 млрд км
«Нові горизонти» – американська автоматична міжпланетна станція (АМС), запущена в рамках програми НАСА «Нові рубежі» (New Frontiers). Основною місією було вивчення Плутона і його природного супутника Харона.

Запуск здійснено 19 січня 2006 року, апарат виконав проліт Юпітера (з гравітаційним маневром в його поле тяжіння) у 2007 році й наукову програму вивчення Плутона у 2015 році. На початку 2019 року проводилося вивчення об’єктів пояса Койпера, а у квітні 2020 «Нові горизонти» використовували для уточнення відстані до зірок Вольф 359 і Проксима Центавра. Повна програма досліджень «Нових горизонтів» розрахована на 15-17 років.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button