Авто

Міський електричний мікроавтобус здатний проїхати до 250 км на одному заряді

Компанія Hyundai Motor Company випустила свій перший електричний мікроавтобус. Літій-іонний акумулятор County Electric потужністю 128 кВт-год розрахований на проходження до 250 км і може бути повністю заряджений трохи більше ніж за годину за допомогою зарядного пристрою потужністю 150 кВт.

Розроблений як екологічно чиста альтернатива дизельним мікроавтобусам, County Electric може бути пристосований для перевезення невеликих груп туристів протягом дня, він розрахований на 15-33 пасажири. Електричний привід пропонує більше місця всередині, в той час як датчики гарантують, що середні двері не закривається в той час як пасажири входять і виходять. Один з дверних датчиків пов’язаний з педаллю акселератора, і якщо він виявить рух пасажира, коли транспортний засіб знаходиться на зупинці, автобус не буде рухатися далі.

Мікроавтобус County Electric

Мікроавтобус оснащений пневматичною дисковим гальмом з електронним управлінням, розробленим для того, щоб краще справлятися з додатковою вагою транспортного засобу завдяки акумуляторній батареї. Інші функції безпеки охоплюють подвійний поворотний аварійний вихід ззаду, систему запобігання перевороту, запобігання пробуксовки коліс, нову систему ременів безпеки, спрямовану на зниження тиску на живіт при екстреному гальмуванні, а також цифровий звуковий сигнал двигуна, який попереджає пішоходів про присутність мікроавтобуса.

Hyundai Motor каже, що акумулятор потужністю 128 кВт-год може бути повністю заряджений за 72 хвилини за допомогою системи зарядки DC Combo 1 потужністю 150 кВт, або ж потрібно 17 годин при використанні побутової розетки 220В. Водії можуть розраховувати на швидше прискорення у порівнянні з дизельними автобусами, в діапазоні від 50 до 80 км/год, а також сидіння з підігрівом, РК-панель приладів з 7-дюймовим головним екраном і двома 4,2-дюймовими допоміжними дисплеями, і інтелектуальний ключ для дистанційного запуску.

“County Electric – це автобус з нульовим викидом шкідливих речовин, який забезпечує велику безпеку і зручність для водіїв і пасажирів”, – сказав Юн Лі (Yoon Lee), представник компанії. “З ростом попиту на електричні транспортні засоби на ринку комерційного транспорту, Hyundai прискорює впровадження таких транспортних засобів, як County Electric”.

Зараз неясно, чи буде County Electric доступний за межами корейського ринку.

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button