Людина

Смертельно небезпечна: Вчені розповіли про наслідки мастурбації

Вчені назвали мастурбацію смертельно небезпечною для здоров’я. Зловживання самозадоволенням може стати причиною появи серйозних проблем в роботі організму.

Смертельно опасна: Ученые рассказали о последствиях мастурбации

Максимальної шкоди мастурбація завдає людям, що страждають від постійних перепадів тиску. Через збудження людина починає відчувати себе бадьоро, однак по завершенню процесу знову повертається до звичного стану. Саме через такі перепади збільшується навантаження на серце.

Інші дослідники прийшли до висновку, що мастурбація дозволяє організму виробляти цілий «коктейль гормонів», який допомагає знизити стрес і концентрацію кортизолу в крові. Також фахівці розповіли про користь самозадоволення при підвищеній набряклості. Особливо це стосується людей, які страждають від проблем з роботою нирок. В даному випадку навантаження на серце і підвищення тиску може прискорити процес виведення шкідливих сполук з організму.

Мастурбація стимулює регулювання фаз сну. Після оргазму людина відчуває розслабленою, що дозволяє швидко заснути. Фахівці відзначають, що такі маніпуляції дозволяють суттєво знизити ризик розвитку безлічі захворювань, однак у надлишку можуть і завдавати шкоди.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button