Людина

4 з 10 чоловіків думають про самогубство

Майже половина всіх чоловіків віком від 18 до 45 років думають про самогубство, виявили британські фахівці. Чоловіки, перш за все, бачать у самогубстві вихід із страждань, викликаних розлученням, грошовими проблемами, смертю близької людини, проблемами на роботі або знущаннями в якийсь момент в їхньому житті.

66dc4ef3a293d20ce4502d026fc186e4

Опитування 2000 чоловіків показало, що 4 з 10 чоловіків мають думки про самогубство, при цьому більше половини з них ніколи не говорили нікому про свої труднощі. Основними причинами приховування своїх почуттів є небажання турбувати близьких, почуття сорому і боязнь здатися слабким.

Згідно зі статистикою, в минулому році більше трьох чвертей всіх самогубств у Великобританії здійснили чоловіки, і самогубство було основною причиною смерті чоловіків у віці від 45 років – інакше кажучи, 12 чоловіків кінчали життя самогубством кожен день.

З усіх опитаних 15% вважали самогубство реальною можливістю втікти від обридлих проблем, у той час як у 27% це були лише швидкоплинні думки. При цьому у 1 з 3 чоловіків думки про самогубство були викликані грошовими неприємності, смертю члена сім’ї; трохи менше третини були пригнічені своїм зовнішнім виглядом або зайвою вагою; чверть відчували знущання з боку оточуючих; у 1 з 5 чоловіків прагнення до самогубства було пов’язане з розлученням або розпадом відносин, у той час як 1 з 6 назвав секс в якості причини покінчити з собою.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть