Всесвіт

МКС зафіксувала непізнаний об’єкт, що летить на Землю

9 липня трансляція МКС зафіксувала якийсь об’єкт, що наближається до атмосфери Землі. Це зумів побачити користувач YouTube Streetcap1. Цікаво, що як тільки об’єкт наблизився до планети, трансляція обірвалася.

Зрозуміло, цей неймовірний збіг миттєво викликав бурю емоцій і коментарів про те, що до планети наближалося НЛО, а NASA просто намагається приховати будь-яку інформацію. Відео з цим епізодом трансляції миттєво поширилося по просторах YouTube. У поєднанні з правильно підібраною музикою летючий об’єкт виглядає дійсно загадково і незрозуміло.

Працівник NASA стверджує: «Ми не бачили НЛО в тому сенсі, про який говорять всі. Трансляція, про яку йде мова, це експеримент «Зйомка Землі високої чіткості». Як тільки МКС здатна передати сигнал, ми отримуємо відео. Але коли система втрачає сигнал, відеоканал відключається. Трансляція не відключається вручну, все відбувається автоматично…»

Появі невідомого об’єкта можна знайти безліч різних пояснень: метеор, супутник, космічний сміття. Але частина суспільства вважає за краще вірити в містичну природу походження подібних НЛО.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments