Технології

МКС замінять на гігантський космічний «гриб»

Вчені планують замінити міжнародну космічну станцію на більш сучасний аналог, що нагадує за формою “Гриб”. Дата введення в експлуатацію новинки залишається невідомою у зв’язку з тим, що її будівництво займе близько 30 років.

МКС заменят на гигантский космический «гриб»

Фахівці стверджують, що обслуговування МКС вимагає колосальних грошових сум. Ба більше, спочатку станція розроблялася з метою можливості спільної роботи 14 країн світу над спільним проектом. Новий об’єкт стане щось середнім між величезним орбітальним містом і МКС. Тим не менш, розроблювальний прототип перейняв кращі ідеї попередніх варіантів. Він буде здатний створити штучну гравітацію для тих, хто знаходиться на борту завдяки обертанню. Тим не менш, до умов проживання на “грибу” потрібно звикати певний період часу з урахуванням того, що сила тяжіння буде приблизно на 40% менша за земну.

“Гриб” буде оснащений спеціальними механізмами для збору ресурсів, всередині буде розміщено велике виробниче відділення, а ближче до капелюшка автори задумали розмістити розважальні відсіки. Наголошується, що на борту “Гриба” можуть бути зроблені багато відкриттів в науці, втім, поки що проект залишається лише сміливою задумкою дизайнерів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button