Технології

«Моделі майбутнього»: Експерти розповіли, як зміняться смартфони до 2040 року

Експерти PhoneArena розповіли, як можуть змінитися смартфони до 2020 року. «Моделі майбутнього» поступово втратять не тільки роз’єм для навушників, але і зарядні порти, кнопки регулятора гучності і живлення.

«Модели будущего»: Эксперты рассказали, как изменятся смартфоны до 2040 года

Зовнішній вид смартфонів нагадуватиме більше суцільний блок, зроблений з алюмінію, мармуру або золота. Користувачі до 2040 року отримають можливість самостійно змінювати візуальні ефекти. «Моделі майбутнього» обзаведуться технологією silverback Glass 15, який захищає девайси від будь-яких пошкоджень. Кожна камера буде обов’язково розташована під дисплеєм. Встановлені модулі 20-кратним оптичним зумом отримають функцію запису відео в 16К. Ґаджети стануть розпізнавати власника не тільки за відбитками пальців по обличчю і голосу, але і будуть розуміти, як людина звикла тримати пристрій у руці.

«Модели будущего»: Эксперты рассказали, как изменятся смартфоны до 2040 года

Смартфони до 2040 року зможуть похвалитися опцією контролю очей. Розробники почнуть встановлювати потужні акумулятори, які дозволяють працювати моделям не менше 5-ти днів. Пошуком необхідної інформації займеться штучний інтелект. Нейромережа не тільки виконає зазначені завдання, але і проведе консультації, що стосуються витрат, доходів і інтересів користувачів. Об’єм пам’яті збільшиться до 10 Тб.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments