Здоров'я

Названі звичні продукти, здатні завдати шкоди здоров’ю людини

Навіть звичні продукти, які багато без побоювання включають в раціон, можуть представляти загрозу для здоров’я. Експерти з’ясували, з якими частуваннями слід бути обережнішим.

Названы привычные продукты, способные нанести вред здоровью человека

Соєвий соус при вживанні у великих кількостях може підвищувати вміст в організмі солі, тому ним не можна зловживати. Арахісове масло теж підійде не всім, якщо у людини є алергія, здатна привести до анафілаксії. Нерідко індивід навіть не знає, що йому не можна арахіс. Мускатний горіх часто використовується як спеція, але у великих дозах наявний у його складі міристицин може створювати галюциногенний ефект. До того ж, речовина досить токсична.

Навіть корисна і важлива для життя вода в надмірних кількостях загрожує гіпонатріємією. Не варто зловживати і морквою, щоб уникнути надлишку бета-каротину. Це загрожує розвитком каротинемії, яка змінює відтінок шкіри людини. Сирий тунець часто при споживанні підвищує в організмі вміст ртуті, і навіть брюссельська капуста може привести до передозування. У незрілих плодах мигдалю, між тим, міститься ціанід, провокуючий отруєння.

Кнопка «Наверх»
Закрыть