Технології

Подивіться на робота від інженерів SpaceX, який збирає 100 піц на годину (відео)

Три інженери, які раніше працювали в космічній компанії SpaceX, продемонстрували нового робота. Він може виробляти по одній піці кожні 45 секунд.

Три колишніх інженери SpaceX-Бенсон Цай, Брайан Лангоне і Джеймс Вахавісан — розробили робота, який може видавати по 100 піц на годину. Він буде працювати в піцерії, яка відкриється навесні 2022 року. Згідно з Business Insider, піцерія буде називається Stellar Pizza, як і компанія-розробник робота.

Він не вміє готувати тісто, тому його завантажують окремо. Після цього робот розгортає його, надає йому традиційну круглу форму, додає соуси, начинку і випікає піцу. Щоб зібрати піцу роботу потрібно 45 секунд, ще 5 хвилин – на запікання. Крім стандартних піц, наприклад, пепероні, клієнти можуть придумати власну піцу з начинками.

Зараз у сфері громадського харчування глобальна нестача робочої сили. За оцінками, лише в США існує 800 000 відкритих робочих місць, і протягом наступного десятиліття їх число збільшиться вдвічі. Тому робот стане затребуваним, але не вкраде робочі місця. При цьому, використання робота обходиться дешевше, ніж найм людини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button