Всесвіт

Чи можна заселити Марс земним життям?

Цей недавній автопортрет, зроблений марсоходом Curiosity (NASA) показує його незабаром після того, як він отримав зразок темного піску рухомих дюн вздовж флангу марсіанського схилу.


Зі світанку космічної ери Американське Космічне Агентство NASA і інші агентства витратили мільярди доларів на відправлення місії на Марс з метою його дослідження. Незважаючи на досить тривале дослідження цієї сухої планети, ніякі переконливі докази існування життя на Червоній Планеті не були виявлені, хоча вчені впевнені, що вода в рідкому вигляді на Марсі була.

Деякі вчені вважають, що варто не тільки вивчати геологію на Марсі, але і стежити за його щоденними змінами погоди. Це пов’язано з їх переконанням, що не тільки вивчення довгострокового клімату може допомогти нам створити повну картину того, як еволюціонує Марс і наскільки він придатний для будівництва колоній.

Чи зможе розвиватися на Марсі життя привезене з Землі? Якщо свого життя на Марсі все-таки ніколи не було і немає. Дослідники покладають великі надії на майбутні пілотовані місії на Марс для того, щоб відповісти на це питання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button