Ґаджети

Movpak – ідеальний транспорт для міського мандрівника

Напевно багато людей, які подорожують, замислювалися над тим, що тягнути рюкзак незручно, а непогано було б покататися на ньому. Подібна можливість з’явилася завдяки Movpak — незвичайної комбінації з скейтборда та рюкзака.

Рюкзак, особистий транспорт, переносний пауер-банк і органайзер.
Movpak стане революційним винаходом для людей, яким доводиться багато їздити по місту, адже в ньому поєднується рюкзак, особистий транспорт, переносний пауер-банк і органайзер. Яким же чином цей незвичайний пристрій виступає в ролі особистого транспортного пристрою? Все геніальне просто — Movpak оснащений вбудованим електричним скейтбордом, який вислизає з рюкзака і управляється за допомогою невеликого пульта дистанційного керування. Розганятися скейторюкзак може до 35 км/год і здатний проїхати на одному заряді акумулятора до 15 кілометрів.

Скейт з електромотором.
Електродвигун, що приводить скейтборд в рух, був поміщений в одне з відділень рюкзака. Для додання додаткової міцності дошка побудована з кевлара. Якщо ж їхати нікуди не потрібно, то Movpak може функціонувати як звичайний рюкзак, при цьому дошка складається так, що рюкзак можна котити на коліщатках. Як ніби цього мало, Movpak буквально нашпигований різноманітними функціями, такими як інтегрований USB — порт, модуль Bluetooth, вбудовані динамік і мікрофон, бездротовий зарядний пристрій, зовнішня і внутрішня підсвітка, GPS-трекер та багато іншого.

Movpak — мобільний пауер-банк.
Крім всіх цих функцій, Movpak може виступати в якості мобільного пауер-банку, від нього можна зарядити будь-який ґаджет. Сам же вбудований акумулятор можна зарядити від розетки всього за 2 години. Також рюкзак може виступати в ролі органайзера. У Movpak інтегровані Siri і Google Now, тому скейторюкзак можна використовувати в якості навігатора, щоб послухати музику, здійснювати дзвінки. Все це активується з допомогою голосових команд.

Незважаючи на невеликий розмір, рюкзак має солідну вагу (7,7 кг), та й це не дивно, враховуючи, скільки у нього напхано. В даний час була запущена краудфандингова кампанія на Indiegogo, щоб зібрати необхідні гроші на масове виробництво. Замовити подібний девайс можна за $ 599, у роздробі ж він буде коштувати дорожче.

Натхнення: www.novate.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть