Фото

Соняшник замість iPad: босоноге дитинство в молдавському селі (фото)

Молдова — одна з найменших країн Європи. Вона отримала незалежність від СРСР у 1991 році і з тих пір досить рідко потрапляла в будь-які європейські новини. Однак для деяких європейців ця таємничість досить приваблива, тому шведський фотограф Аса Сьострем побувала в Молдові і зробила кілька цікавих фото.

Маленька держава, затиснуте між Україною і Румунією, сильно залежить від економічних стосунків з цими країнами. Економіка Молдови знаходиться в поганому стані, тому багато жителів їдуть в Європу чи в Росію в пошуках світлого майбутнього, часто залишаючи своїх дітей на піклування старших родичів.

(Всього 14 фото)

«Протести та демонстрації проти корупції трапляються останнім часом, однак населення Молдавії все ще розділене на проросійську і проєвропейську частини. Життя в сільській місцевості країни не блищить благополуччям. В останній раз я зупинялася в гостях у Градинари, приголомшливої сім’ї з шістьма дітьми, яка ідеально втілює в собі уявлення про щедрості, чесності і гордості молдаван. Їх батько, голова сім’ї, що працює в Росії, а мати працює на фермі. Я хотіла зафіксувати радість дітей, що грають або займаються своїми улюбленими справами», — розповідає Аса Сьострем.

Натхнення: bigpicture.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button