Різне

Орендуємо авто на весілля з розумом

Традиційне весілля починається з викупу нареченої і поїздки в загс. А якщо бути точніше, з підготовки весільного кортежу для молодих і гостей. Як правило, до такої важливої справи допускаються тільки ті машини, які точно відповідають до такої події своїм зовнішнім виглядом. Причому, як мінімум до 2 автомобілям – для нареченої і нареченого – пред’являються підвищені вимоги. Це мають бути якщо не лімузини, то хоча б просто красиві іномарки. Але як бути тим, у кого машини представницького класу ніколи не було? Вихід є, і полягає він в оренді авто від http://svcar.ua/. Сьогодні такий вид послуг під час весільних урочистостей вельми популярний.

01-04-15-foto-600x345-1

Варто про це подумати і особливо економним парам, які просять своїх друзів і родичів допомогти в організації весільного кортежу. Будь-який знайомий з гарною машиною ризикує перетворитися на водіям на час поїздок по пам’ятним місцям. Звичайно, це загальнопоширена практика, і ніхто ніколи не відмовляє винуватцям торжества. Але при цьому такі гості не відчувають себе повністю розслабленими і задоволеними, в той час коли всі інші вже веселяться по повній, випивають за щастя молодих шампанське. Щоб всі ваші гості однаково раділи за вас і за вашу новостворену сім’ю, подумайте про оренду машин для кортежу. Адже можна обмежитися і одним мікроавтобусом. Всім разом буде ще веселіше!

Про що варто пам’ятати при оренді автомобіля для весілля

Наважуючись все-таки на прокат машини для весільного кортежу, майте на увазі, що в цьому випадку мова буде йти не про повсякденну оренду авто. У весільних машин є свої особливості, і, перш за все, зовнішній вигляд. Якщо ви хочете, щоб у вас був достатній вибір, то починайте шукати автомобіль заздалегідь, за пару місяців і раніше, особливо якщо ваше торжество випадає на період з квітня по вересень, коли по всій країні спостерігається весільний бум. Крім того, набагато зручніше, якщо разом з машиною будуть здаватися в оренду і прикраси до неї.

Також варто подбати про ризик додаткових витрат. Орендуючи мікроавтобус для гостей, будьте готові до того, що його салон цілком імовірно буде забруднений під кінець дня, адже напої, закуски і тряска на нерівних дорогах зазвичай саме до такого результату і приводять. Нічого страшного в цьому немає, але краще заздалегідь з’ясувати ціни на хімчистку салону в автопрокатній організації, щоб потім не бути ошелешеним виставленим рахунком. Переконайтеся, що умови і вартість прибирання чітко прописані в договорі оренди.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments