Технології

Китайці запустили перший у світі трамвай на водні (ВІДЕО)

Китайські розробники не тільки представили, але вже вивели на лінію перший у світі трамвай на водневій батареї. Головне завдання даного проекту – вирішення екологічних проблем, зокрема, зменшення смогу, що нависає над найбільшими китайськими містами.

05-04-15-foto-600x371-4

Перший у світі водневий трамвай зійшов в конвеєра в східній провінції Шаньдун на півдні Китаю. За словами головного інженера компанії Sifang Co Лян Цзяньіна, трамвай на водневих елементах поки випущений в єдиному екземплярі, але вже найближчим часом випуск таких трамваїв буде налагоджений по всій країні.

[ads2] «Водневі паливні елементи новим і перспективним джерелом енергії, які сьогодні широко використовується в автомобільній промисловості і до недавнього часу практично не застосовувалося в сфері залізничного транспорту. Компанії Sifang знадобилося два роки, щоб перевести водневий двигун в сферу ЖД транспорту», – цитує державне агентство Синьхуа Co Ляна.

05-04-15-foto-600x340-1

Відомо, що новий трамвай може бути «заправлений» воднем протягом 3 хвилин. Цього заряду йому буде достатньо, щоб подолати відстань в 100 км на швидкості 70 км \ год. Оскільки середня протяжність трамвайних ліній в Китаї становить 15 км, однієї зарядки буде достатньо для здійснення трьох поїздок в обидва кінці. За словами фахівців, експлуатаційних витрат при цьому серйозно скоротяться. В одному трамваї 60 сидячих місць, а загальна кількість пасажирів – 380 осіб.

Читайте також: 

05-04-15-foto-600x399-2

05-04-15-foto-600x334-3

У Китаї стверджують, що до 2020 року транспортні засоби на водневому двигуні в Піднебесній витіснять традиційні бензинові.

Натхнення: novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button