Здоров'я

Мозок можна привчити до здорової їжі

Мозок можна навчити любити здорову їжу, повідомляє проект «Екологія мозку». Дивовижне відкриття про природу дієтичних переваг нашого мозку зробили вчені з Університету Тафтса (Tufts University). Нове дослідження показало, що при правильному підході можна змінити навіть найбільш закоренілі звички в їжі.

foto_cikavosti_12.09.2014-04

В рамках дослідження вчені сканували адиктивній центри мозку невеликій групі волонтерів, які страждають надмірною вагою і ожирінням. Частина волонтерів дотримувалась дієти, яка дозволяла їм їсти стільки, скільки їм захочеться, проте вибирати їжу тільки зі здорових продуктів. Інша частина волонтерів дотримувалася звичайних дієтичних звичок.

Читайте також: Вчені опублікували головні секрети молодості і довголіття

“Ми не народжуємося з любов’ю до картоплі фрі і відразою до цільно-зернових продуктів. Звикання до нездорової їжі проходить поступово, протягом багатьох років”, – зазначає професор Сьюзан Б. Робертс (Susan B. Roberts), автор дослідження і співробітник Бостонського університету.

Волонтери слідували новій дієті протягом 6 місяців. В кінці дослідження вчені просканували мозок волонтерів повторно і виявили зміни у центрі задоволення мозку. Аналіз сканування підтвердив, що волонтери стали відчувати більше задоволення від здорвої їжі і менше – від шкідливої їжі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button