Людина

Мрії сприяють підвищенню продуктивності

Думки про мрії не тільки дозволяють відволіктися від нудних завдань, але і підвищують продуктивність їх вирішення, повідомили ізраїльські дослідники з Університету імені Бар-Ілана.

26-02-15-foto-600x347-1

В рамках дослідження фахівці застосовували метод мікрополярізаціі (tDCS). Вони стимулювали лобові частки учасників постійним струмом. Через дії струму в мозку добровольців виникала активність, схожа на ту, яка з’являється при вільному перебігу думок і асоціацій або мріях.

Раніше лобові частки вже зв’язувалися з цими процесами. Крім того, саме лобові частки відповідальні за планування майбутнього. Експерти відзначили той факт, що зовнішня стимуляція допомагала добровольцям вирішувати поставлені перед ними завдання.

Читайте також: Терпіння приводить до мрії

Дослідники повідомили, що стимуляція позитивно впливала на когнітивні здібності учасників. Ймовірно, даний ефект пов’язаний з тим, що за виконавчі функції і за мрії відповідає одна і та ж область мозку. Надалі фахівці планують з’ясувати, як стимуляція впливає на інші функції, наприклад, концентрацію або багатозадачність.

Натхнення: medicinform.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button