Людина

Шість «здорових» звичок виявилися шкідливими для організму

Народні поради, які вважалися корисними, можуть нашкодити організму. Медики назвали 6 «здорових» на перший погляд звичок, від яких варто відмовитися.

Міфи про певні методи зміцнення здоров’я можуть йому нашкодити. Лікарі кажуть, що варто з побоюванням ставитися до народних порад.

Засоби захисту від сонця, наприклад, наносять більш негативний ефект ніж ультрафіолетові промені. Американські фахівці при аналізі декількох сонцезахисних кремів з’ясували, що лише 2 з 16 компонентів не несуть небезпеки для людини. Так звані «розвантажувальні дні», які є періодами голодування, надають сильний удар по організму. Такі заходи корисні тільки в результаті отруєння. В іншому випадку це знижує імунітет.

Вживання води перед їжею теж не рекомендується. Особливо в холодному вигляді, вона порушує функції травлення і гальмує активність ШКТ. Лікарі кажуть, що постійні фізичні навантаження не зміцнюють здоров’я. Кожній людині потрібен відпочинок, а щоденний спорт зношує м’язи замість їх нарощування.

Антибактеріальні гелі не дають імунітету розвинути механізм боротьби з інфекціями. Вони також пересушують шкіру, що призводить до її передчасного старіння. Нарешті, надмірно «правильна» постава створює напругу на хребет і спину. Це призводить до різноманітних деформацій хребта. Розслаблене положення є оптимальним варіантом.

Кнопка «Наверх»
Закрыть