Людина

Учені розповіли про небезпеку застосування засобів для відрощування бороди

Сучасна мода повернула популярність на густу чоловічу бороду, тому багато представників сильної статі застосовують для відрощування спеціальні засоби. Учені розповіли про небезпеку таких препаратів для здоров’я.

Спеціальних засобів для вирощування бороди не існує, тому чоловіки вдаються до тих, що створені для росту волосся. З-за цього, зазначають вчені, людина може завдати серйозної шкоди своєму здоров’ю. Небезпека таких препаратів полягає в тому, що вони продаються без рецепта, а також у недбалості самих людей. При покупці таких засобів чоловіки не консультуються з лікарями і тому не знають, що такі засоби можуть зашкодити їхньому здоров’ю.

У першу чергу це стосується шкіри обличчя. Активне відрощування бороди може призвести до проблем з сухістю, алергією, лущенням, почервонінням і свербінням. Крім того, шкірі обличчя буде складно повернутися в свій звичний стан після завершення подібного курсу.

Проблеми можуть виникнути і з серцем, а конкретно з тиском. Він може як підвищуватися, так і знижуватися. Такі перепади здатні привести до серйозних наслідків. Саме тому перед покупкою препарату потрібно спочатку проконсультуватися з дерматологом, а потім і з іншими лікарями. Вчені відзначили: дуже важливо розуміти, що дія засобів по відрощуванню бороди має тимчасовий характер, і як тільки людина припинить їх застосовувати – все повернеться до норми.

Кнопка «Наверх»
Закрыть