Людина

Мужність може нашкодити чоловікові

На думку американських дослідників, «обов’язок» чоловіків самостійно вирішувати свої проблеми і боротися з тривогою, також може завдати шкоди психічному здоров’ю і підвищити ризик депресії.

Copyright: Image by StockUnlimited

Соціальні норми поведінки, які якимось чином «нав’язуються» чоловікам з боку суспільства, можуть призвести до серйозних труднощів для них, при зверненні по допомогу, коли вони її дійсно потребують..

Що примітно, в цьому дослідженні, вчені вивчили дані молодих афроамериканців. Вони використовували дані з бази даних, що включають різні відповіді, надані 270 чорношкірими чоловіками зі Сполучених Штатів у віці від 18 до 30 років, які надійшли в п’ять коледжів або університетів в Сполучених Штатах.

За словами провідного автора дослідження Джанеля Гудвілу, навіть якщо чоловіки знають, куди звернутися за допомогою, і навіть коли у них є можливість її отримати, вони виявляють реальний бар’єр в культурних нормах пов’язаних з мужністю.

Питання стосувалися самодостатності та емоційного контролю, а також симптомів депресії. Дуже часто дослідники стикалися з такими відповідями як — «Ненавиджу просити про допомогу» або «Я ніколи не ділюся своїми почуттями». Також був виявлений реальний зв’язок між вищим рівнем схильності до депресії і самодостатністю.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»