Аналітика

N-TV: під «штурм» Берліна шпигуни Москви «вербують» німецьких депутатів

Щодня уряд Німеччини реєструє близько 20 «високоспеціалізованих» кібератак на свої комп’ютери, повідомляє N-TV. Втім, як заявили в Берліні, лише одна спроба злому в тиждень носить «розвідувальний характер», продовжує телеканал.

ebf87eba1e433bf45a3122ceb1e0a8d6

Останнім часом сервери бундестагу «знаходяться під масованими атаками», вважає N-TV. До того ж з’являються все нові «свідчення» того, що «російські шпигуни намагалися завербувати депутатів парламенту ФРН», підкреслює німецький телеканал.

Як стверджує N-TV, Міністерство оборони Німеччини також ставало метою «небезпечних» хакерських атак «багато мільйонів разів». До початку грудня минулого року німецький бундесвер зареєстрував «більше 47 мільйонів несанкціонованих і шкідливих спроб отримати доступ, — зазначає телеканал. — Дев’яти мільйонам атак була приписана «висока ступінь небезпеки».

N-TV звертає увагу на те, що «важка» кібератака на бундестаг навесні 2015 року, в результаті якої «довелося встановлювати заново всю IT-інфраструктуру уряду», обійшлася Берліну в €1,4 млн.

Натхнення: inosmi.info


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments