Відео

На аерознімки Антарктиди потрапили два літаки, що переслідували НЛО

На знімках Антарктиди, зроблених у ході аерофотозйомки, виявлені два літаки, що переслідують в небі НЛО. Подробиці про дивне відкриття були оприлюднені на конспірологічних каналах «UFOmania» на відеохостингу YouTube.

Помітити, як два літака переслідують в небі НЛО, дослідникам вдалося за допомогою картографічної платформи «Google Maps». Уфологи розглядали аерознімки Антарктиди і помітили поблизу наукової станції «Маріо Зуччеллі» дивну погоню. Два лайнери летіли за невеликим за розмірами НЛО, який мав дископодібну форму. І аероплани, і «літаюча тарілка» при цьому відкидали тінь. Експерти запевняють, що в даному випадку мова не може йти про крижану брилу. НЛО, як і його переслідувачі, справді летіли по повітрю. Не виключено, що італійці побачили загадковий об’єкт зі своєї станції, після чого спробували підійти до нього ближче в дослідницьких цілях.

Між тим, конспірологи вже давно заявляють, що військові літаки не раз переслідували повітряні судна невідомих космічних цивілізацій на Землі. Дослідники стверджують, що відбувається це в США, Росії, КНР і в інших країнах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button