Земля

На картах Google був помічений павук розміром з автобус

Уфологами з проекту MexicoGeek, з допомогою Google Maps, був виявлений павук розміром з автобус. Комаха була виявлена на одному з невідомих островів і в той момент грілася на сонці.

Той, завдяки кому поширилося відео з величезним павуком, Скотт Уоррінг, повідомляє, що дана зйомка — це всього лише новий доказ того, як мало знає наука про надвеликі види комах, що живуть на океанських берегах. Він застерігає, що, можливо, вийшовши в наступний раз на риболовлю, будь-хто може стати обідом для павука і слід бути вкрай обережним.

Також, є підозри, що це може бути гігантський краб, а не павук.

Але багато хто в світі сумніваються в достовірності цього відео. Зазвичай, коли уфологи викладають щось подібне, вони вказують координати Google Maps або Googl Earth показаних на фото або відео місць. Все це робиться для того, щоб ті, хто сумнівається могли перевірити самостійно, тобто, координати вказують на достовірність. У даної ж випадку ніяк даних про координати немає і точно не можна сказати, павук справжній, чи це чиясь фальсифікація, бо навіть невідомо в якій точці світу уфологи знайшли цю величезну комаху.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button