Земля

Кліматологи прогнозують загибель 150000 чоловік в Європі

У результаті масштабної зміни клімату до 2100 року сотні мільйонів людей змушені будуть рятувати свої життя від смертельних погодних явищ. Кліматологи вже прогнозують можливу загибель 150 000 чоловік в Європі.


Кількість жертв екстремальних погодних явищ ризикує збільшитися в 50 раз, дві з трьох осіб на континенті не зможуть уникнути наслідків стихійних лих, з’ясували вчені з Європейської комісії.

Сотні тисяч людей в недалекому майбутньому загинуть від теплових ударів, проблем з серцем, а також повеней і ураганів. Посухи в цьому новому світі призведуть до нестачі продовольства, люди зазнають ризику смертельних захворювань та інфекцій, а сільське господарство знищать численні пожежі.

Всі ці невтішні прогнози фахівці вивели з аналізу даних про екстремальні погодні явища і порівняння їх з прогнозами за останні десятиліття, передає The Independent.

Жахливої долі людство може уникнути лише в тому випадку, якщо уряди всіх провідних держав поставляться до екологічної обстановки з максимальною увагою. Три чверті нині видобутих ресурсів (вугілля, нафта і газ) повинні залишитися в надрах недоторканими, якщо людство має намір уникнути катастрофічної зміни клімату.

Єврокомісія закликає держави відмовитися від розробки нових вугільних шахт і нових родовищ природного газу і нафти і інвестувати в поновлювані джерела енергії.

Люди, які стануть свідками жахливих наслідків зміни клімату в майбутньому, вже народилися і живуть у наш час. Тому, вважають доповідачі, ще є надія на енергетичну революцію і глобальні зміни по відношенню до екології планети.

Кнопка «Наверх»
Закрыть