Екологія

На картах Google з’явилися маршрути з найменшими викидами

Google додав в карти інформацію про те, який маршрут автомобілем буде менш шкідливим для навколишнього середовища. Незабаром дані про викиди розмістять і для авіаперельотів.

Google ввела поправки в екологічну політику і представила в картах маршрути з найменшою кількістю викидів вуглекислого газу. Алгоритм враховує такі фактори як інтенсивність руху й ухили доріг. Нову функцію спочатку введуть в США, в Європі вона з’явиться у 2022 році. Якщо час поїздки приблизно однаковий, Google Maps за замовчуванням вибере варіант з найменшими викидами вуглекислого газу.

Генеральний директор Google Сундар Пічаї заявив, що ця ініціатива може зменшити викиди на 1 млн тонн вуглекислого газу на рік, що еквівалентно викидам 200 тис. автомобілів.

“Поїздки на автомобілі — один з найбільш поширених видів пересування, який люди здійснюють щодня. Тепер Google Maps дозволять вам вибрати маршрут з найменшими викидами вуглекислого газу”, – зазначив Пічаї.

Серед інших “зелених” ініціатив компанії — розміщення інформації про шкідливі викиди в пошуковій системі авіаквитків Google Flights. Користувачі по всьому світу зможуть побачити інформацію про викиди вуглекислого газу на одне місце для кожного рейсу і знайти варіанти перельотів з нижчим рівнем викидів. Пошук готелів також включатиме інформацію про діяльність організацій у галузі сталого розвитку.

“Зміна клімату більше не є віддаленою загрозою, — заявив Пічаї. – Вона стає все більш локальним і особистим. У всьому світі лісові пожежі, повені та інші екстремальні погодні умови продовжують впливати на наше здоров’я, економіку та спільне майбутнє на нашій планеті. Нам потрібні термінові й значущі рішення, щоб впоратися з цією проблемою».

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button