Технології

На карту нанесуть 500 тис. км доріг для автономного транспорту з точністю до сантиметра

Технологія NVIDIA Drive Map нанесе на карту 500 тис. км доріг для автономних автомобілів: це допоможе їм легше орієнтуватися.

Drive Map – це картографічна платформа, яка допоможе прискорити появи автономних транспортних засобів 3-го і 4-го рівнів на дорогах. Автономні системи будуть володіти докладною інформацією про навколишнє оточення і зможуть приймати релевантні безпечні рішення для всіх учасників дорожнього руху і для пішоходів.

Платформа заснована на технології стартапу DeepMap. У ньому співробітники розробляли високодеталізовані карти для автономних авто. Тепер цю технологію зйомки упакують в спеціальні транспортні засоби, які будуть працювати з окремим краудсорсинговим картографічним движком для легкових автомобілів. Безпілотники передадуть об’єднані дані про дороги назад в хмару: на основі цього вийде цифрова карта доріг в Північній Америці, Європі та Азії.

На карті будуть шари для камер, радарів і лідарних систем. Штучний інтелект (ШІ), що керує транспортним засобом, може брати дані з шару для камери, щоб відстежувати дорожню розмітку, світлофори і знаки, або дані з шару радара при поганому освітленні. Або з лідара для отримання високодеталізованого зображення з роздільною здатністю в 5 см.

За даними NVIDIA, до 2024 року карта Drive Map охопить 500 тис.км доріг по всьому світу. Вона буде постійно оновлюватися, щоб її можна було використовувати для всіх автономних транспортних засобів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button