Технології

Вчені зробили з павутини музику

Маркус Бюлер, доктор філософії, і його колеги з Массачусетського технологічного інституту (MIT) зробили на основі структури павутини музику.

Автори нової роботи повідомляють, що вони перевели структуру павутини в музику.

Маркус Бюлер, доктор філософії, цікавився музикою і поставив собі питання, чи можна витягти ритми й мелодії нелюдського походження з природних матеріалів, таких як павутина.

Павутина може стати новим джерелом музичного натхнення, вважає Бюлер. Він разом з колегами з Массачусетського технологічного інституту (MIT) і з Томасом Сарацен зі студії Tom’s Saraceno планували отримати нове уявлення про 3D-архітектуру й конструкції павутини.

Дослідники сканували природну павутину за допомогою лазера, щоб захопити 2D-поперечним перерізом, а потім використовували комп’ютерні алгоритми для реконструкції 3D-мережі павутини.

Команда привласнювала різні частоти звуку ниткам мережі, створюючи ноти. Далі їх об’єднали в візерунки, засновані на тривимірну структуру мережі, щоб генерувати мелодії.

Дослідники створили схожий на арфу інструмент і зіграли музику з павутини в декількох живих виступах по всьому світу.

В інших експериментах автори досліджували, як змінюється звук павутини, коли вона піддається впливу різних механічних сил, таких як розтягнення.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button