Земля

На Китай обрушився тайфун “Сарика” (відео)

Тайфун “Сарика” досяг узбережжя провінції Хайнань на півдні Китаю. Першими удар стихії зустріли міста Хеле і Ваньнін. Швидкість вітру досягає 162 кілометрів на годину.

За оцінками синоптиків, “Сарика” стане найпотужнішим і руйнівним тайфуном на острові Хайнань за останнє десятиліття. Синоптики очікують, що після приземлення шторм набере потужність супертайфуна.

У вівторок в аеропорту “Мейлань” міста Хайкоу скасовано близько 250 авіарейсів. Крім цього, було зупинено рух пароплавів навколо острова Хайнань.


Раніше в понеділок влада Китаю оголосила найвищий “червоний” рівень попередження небезпеки хвиль та “жовтий” рівень штормового попередження у зв’язку з наближенням стихії.


Повідомляється, що на острові Юнсін на південь від Хайнаня були організовані шість притулків. Влада дала вказівку сотень рибалок і будівельників покинути свої робочі місця і евакуюватися в притулку. У восьми повітах провінції скасовані заняття у всіх школах і дитячих садах, також закриті для відвідування всі туристичні об’єкти. З вечора понеділка з островом Хайнань було призупинено повідомлення високошвидкісних поїздів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button