Відео

На Марсі виявлено загадковий череп йєті (відео)

На Марсі виявлено загадковий череп йєті. Таке повідомлення з’явилося в західних новинних виданнях, знову викликавши хвилю суперечок про існування життя на Червоній планеті.

12-06-16-foto-600x297-1

Автором відкриття є відомий уфолог Скотт Уорінг. Переповнений ентузіазмом дослідник розглядав зображення поверхні Марса, отримані апаратом Curiosity, і помітив на одній фотографії дуже дивний предмет, схожий на череп.

Предмет, який виявив уфолог, на його думку, був дуже схожий на череп людини, і тому ентузіаст, не роздумуючи, відправив свою фотонаходку у Всесвітню мережу НЛО. Містер Уорінг заявив, що його відкриття в черговий раз доводить теорію про заселення Марса істотами, подібними людині. При цьому уфолог, посилаючись на свій багатий досвід, заявив, що знайдений череп більше схожий не на людський, і належить йєті.

До речі, як це зазвичай буває, звістка про чергову загадкову знахідку на Марсі розпалила суперечку як у наукових колах, так і в суспільстві в цілому. Прихильники уфології вірять, що Скотт Уорінг знайшов справжній череп інопланетної істоти, проте основна маса людей впевнена, що знахідка є черговим шматком марсіанської породи, навколо якої виник галас через його химерну форму.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button