Відео

На Марсі виявлено два чужорідних черепа і кактус

Відомим тайванським уфологом Скоттом Уорінгом виявлені на знімках Марса два чужорідних черепа і кактус. Про знахідку експерт повідомив на своєму офіційному сайті.

На Марсе обнаружены два чужеродных черепа и кактус

За словами фахівця, при розгляді знімків Червоної планети ним виявлені кілька скам’янілостей і кактус з квіткою круглої форми. Двома іншими артефактами є черепа прибульців, які відносяться до різних видів. Один з них нагадує кістковий каркас голови людини. Що стосується другої знахідки, то череп схожий на тигрячий.

На Марсе обнаружены два чужеродных черепа и кактус
«Майте на увазі, що мова йде про скам’янілості. Багато людей роблять помилку, думаючи, що викопні не можуть існувати так довго. А все тому, що скам’янілості зроблені з мінералів від природи. Вони замінюють 100% тіла собою, перетворюючись на 100% камінь, який є вічним», — зазначає Уорінг.

Для повноти картини уфолог показав сказане на відео. Користувачі Мережі активно почали обговорювати представлений матеріал. Варто відзначити, що Уорінг ніколи не сумнівався в існуванні інопланетного життя, тому постійно намагається довести це громадськості.

Кнопка «Наверх»