Відео

Полчища сарани атакують регіон Перської затоки на Близькому Сході, затемнюючи небо в Кувейті, Саудівській Аравії, Катарі та Бахрейні

Після Східної Африки мільйони саранових тепер вторглися в такі близькосхідні країни, як Ємен, Бахрейн, Кувейт, Катар і Саудівська Аравія з Африканського Рогу. Люди розповідають про біблійні сцени, коли гігантські зграї сарани настільки густі, що затемнюють небо. Найстрашніша за 70 років епідемія сарани в даний час спустошує Східну Африку.

В останні дні комахи поширилися на Південний Судан, Уганди й Танзанії, спустошивши посіви на всій території Ефіопії, Кенії й Сомалі. Біблійна чума охопила Пакистан, Індію і наближається до кордону з Китаєм.

Між тим країни Близького Сходу повідомляють про апокаліптичні сцени, показують мільйони комах, які закривають небо, коли вони вторгаються в Ємен, Бахрейн, Кувейт, Катар і Саудівську Аравію з Африканського Рогу. Це приголомшливе відео нижче показує автомобілі, які змушені зупинитися через рій сарани, що затемнює небо в Бахрейні.

 

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button