Людина

Вагомі причини займатися сексом частіше

Людське життя навряд чи може вважатися повноцінним, якщо в ньому немає місця хорошому самопочуттю і таким потрібним для щастя насолод. Задоволення у кожного своє, але секс є одним з найбільш доступних джерел. Це неймовірно приємне і корисне для організму заняття, яке не тільки сприяє поліпшенню самопочуття, але і провокує більш інтенсивне вироблення ендорфінів — гормонів радості і задоволення, які так важливі для щасливого життя. А для тих, хто сумнівається в його необхідності, ми виділили ще кілька вагомих причин, які переконають будь-кого.

1. Боротьба з депресією, неврозами і підвищеною тривожністю

Задоволення під час статевого акту сприяє притуплення і навіть усунення болю і деструктивних почуттів, таких як безпричинний страх і тривога. Пояснення цьому цілком просте: природою закладено, що інстинкт продовження роду набагато сильніше інстинкту самозбереження, тому під час сексу мозок віддає пальму першості почуттям, які асоціюються в нього зі статевим актом, тимчасово блокуючи всі інші. Таким чином, можна сміливо заявити, що секс — це чудовий спосіб боротьби з меланхолією, депресивними станами і підвищеним занепокоєнням.

2. Позбавлення від головного болю

Науково доведено, що секс є найкращою альтернативою обезболюючим препаратам. Під час статевого акту організм починає активно виробляти ендорфіни, які сприяють миттєвому поліпшенню настрою і самопочуття. Зокрема, сексуальна насолода благотворно впливає на головні болі та мігрені, усуваючи їх в найкоротші терміни. Кілька років тому вчені з США провели цікавий експеримент, у якому брали участь жінки, які страждають сильними мігренню. Понад 45% учасниць експерименту зізналися, що секс допоміг їм повністю усунути симптоми головного болю.

3. Посилення росту волосся

Секс сприяє виробленню ще одного важливого гормону — естрогену, який відповідає за природну красу і привабливість жіночої половини людства. Він надає волоссю неймовірний блиск і посилює густоту, а також бореться з недосконалостями шкіри і покращує колір обличчя.

4. Профілактика карієсу

Може здатися, що цей пункт звучить дивно, але науково доведено, що сперма робить благотворний вплив на красу і здоров’я зубів, будучи прекрасною профілактикою карієсу. Чоловіча сперма багата масою корисних речовин, включаючи цинк, кальцій і фтор. Це відмінна новина для любителів оральних задоволень. Тепер практика задоволення партнера буде супроводжуватися розумінням того, що ви паралельно піклуєтеся про своє здоров’я. Ну хіба не чудово?

Також гінекологи сходяться на думці, що якісний секс є відмінною профілактикою гінекологічних захворювань, оскільки під час активного статевого акту посилюється кровообіг в тазовій області, що благотворно впливає на усунення застоїв і запалень.
Також лікарі вважають, що любителі сексуальних утіх набагато менше схильні до захворювань, ніж більш стримані в плані темпераменту люди.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button