Гумор

На похорон Хокінга запросили мандрівників у часі

На урочисту церемонію поховання праху знаменитого фізика Стівена Хокінга, яка відбудеться 15 червня у Великобританії, запросили мандрівників у часі — щоправда, лише тих з них, хто народився до 2039 року.

На похороны Хокинга пригласили путешественников во времени

Можливо, комусь це здасться дивним, проте насправді такий жест цілком у дусі великого вченого. Адже у 2009 році Стівен Хокінг вже влаштовував вечірку для мандрівників у часі, проте на неї ніхто не прийшов. Щоб уникнути навали шарлатанів, запрошення на урочистості з точним часом і координатами було оприлюднено вже після вечірки.

Фізик помер на 77 році життя рівно два місяці тому, 14 березня нинішнього року. Церемонія його поховання праху відбудеться 15 червня у Вестмінстерському абатстві в Лондоні. Могила Стівена Хокінга буде розташована між іншими знаменитими вченими — Ісааком Ньютоном і Чарльзом Дарвіном. На спеціальному сайті можна подати заявку на відвідування заходу — для гостей зарезервовано 1000 квитків.

Взяти участь у церемонії зможуть і мандрівники в часі — люди, народжені по 31 грудня 2038 року. На численні запитання журналістів представник Фонду Стівена Хокінга цілком розумно відповів, що на сьогоднішній день ще нікому не вдалося довести, що подорожі в часі неможливі.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»