Земля

На скільки вас оштрафують за порушення режиму карантину в різних країнах

Влада різних країн ставиться до режиму самоізоляції на рідкість серйозно. Часом настільки, що готові штрафувати громадян на пристойну суму лише за публікацію фото в соцмережах!

Днями подружжя Джез і Гаррі Мотту отримали величезні штрафи лише за те, що вони опублікували фотографії в соціальних мережах, присвячені великоднім канікулам у Лейкс Ентранс. Примітно, що самі знімки були зроблені ще в червні 2019 року. Однак поліція моментально наклала на пару штраф у розмірі $1652 за порушення законів про домашній карантин. На щастя, штраф був скасований після того, як влада дізналася, що фотографії були зняті задовго до введення карантину.

В інтерв’ю Daily Mail Джез Мотта розповіла, що поліція рекомендувала більше не викладати в соцмережі фотографії, які можуть накликати на подружжя підозри в порушенні карантину — навіть якщо їм більше року. Заступник комісара Шейн Паттон також зазначила, що, хоча поліція і не переслідує групи в соціальних мережах, але все ж закликає користувачів дотримуватися «здорового глузду» щодо законів про соціальне дистанціювання.

До речі, це не єдиний подібний випадок. Один чоловік (ім’я якого не розголошується) стверджує, що поліція також призначила йому штраф у півтори тисячі доларів за те, що він всього лише пройшов 200 метрів від свого будинку до пляжу Елвуд, що в Австралії. Примітно, що він зробив це в повній самоті — навколо на кілометри не було ні душі.

Ще один кумедний випадок стався в Мельбурні, де місцевий житель отримав штраф за те, що проїхав на своєму автомобілі майже 40 км від дому. Коли офіцер поліції запитав його про мету поїздки, чоловік не моргнувши оком відповів, що всього лише хотів… купити пляшку води.

Проте всі рекорди побила 47-річна мешканка Нової Англії, яка вирішила покататися на швидкісному наземному транспорті без дозволу. Ця поїздка обійшлася їй в $5000.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button