Земля

Не шукайте інопланетян вони вже тут і це — восьминоги!

Група вчених опублікувала дослідження суть якого зводиться до того, що восьминоги еволюціонували від позаземних «кріоконсервованих» яєць сотні мільйонів років тому, що це може пояснити їх екстраординарний інтелект і складність.

Дослідження називається «Причина кембрійського вибуху земна або космічна?» було проведено групою з 33 вчених опубліковано в журналі «Прогрес в біофізики та молекулярної біології».

У статті передбачається, що пояснення раптового розквіту життя в епоху кембрію, часто зване Кембрійським вибухом, криється в зірках, у результаті того, що Земля бомбардується хмарами органічних молекул.

У статті зазначається: «геном восьминога показує приголомшливий рівень складності з 33000 генів білкового кодування більше, ніж присутня в Гомо сапієнс».

«Одним із вірогідних пояснень, на наш погляд, є те, що нові гени, ймовірно, є новим надземним імпортом на Землю — найбільш правдоподібно як вже когерентна група функціонуючих генів у кріоконсервованих і матричних захищених запліднених яйцях восьминога».

Вчені стверджують, що позаземні форми життя прийшли на Землю близько 500 мільйонів років тому і почали Кембрійський вибух.

Кнопка «Наверх»
Закрыть