Відео

На узбережжя США в воду впав гігантський космічний об’єкт

На узбережжя США в воду впав гігантський космічний об’єкт, який вважається астероїдом. Уфологи припускають, що ним також може бути корабель прибульців чи уламок якоїсь планети.

У територіальні океанічні води США з великою швидкістю впав масивний палаючий об’єкт, що потрапив на тисячі фотокамер. Очевидці, які перебувають досить близько, отримали чіткі фотографії та відео, на яких видно, що астероїд розпалився до межі. Супутники на орбіті Землі також зафіксували явище в ультрафіолетовому та тепловому спектрах. З’ясувалося, що ще до потрапляння в атмосферу планети об’єкт набрав більшу температуру. Якби астероїдна порода була не великого розміру, через тертя об повітря вона б згоріла ще до зіткнення з землею.

NASA поки не коментує подію, а ось уфологи висунули одразу кілька версій. Перша свідчить, що якийсь космічний шаттл намагався зайти на посадку, але втратив управління і впав в океан. Інша передбачає, що астероїд є величезним шматком якоїсь невідомої планети. На YouTube є безліч відеороликів того, що саме сталося близько узбережжя США.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments