Земля

На Землю насувається потужна сонячна буря

На Землю обрушаться магнітні бурі, які будуть викликані спалахами на Сонці.

На Землю насувається потужна сонячна буря, яка викличе «геомагнітні збурення», а також забезпечить скандинавським країнам північні сяйва і інші «небесні краси».

Північне сяйво, досить рідкісне явище, зможуть побачити в Ісландії, Норвегії, Фінляндії і Швеції вже в найближчі дні. Справа в тому, що якраз тоді сонячний вітер досягне земної атмосфери.

Експерти стверджують, що сонячні вітри прибудуть 4-го і 7-го жовтня. Там, куди вони прибудуть, очікується як мінімум «світлове шоу».

Аврори, як називають північні сяйва, передбачити нелегко, але, коли такий сонячний вітер потрапляє в атмосферу Землі, тоді заряджені частинки стикаються з газоподібними і створюють приголомшливо красиві небесні явища.

Проте вчені попереджають, що якщо потужні потоки сонячного вітру і радіації досягнуть Землі, то вони можуть вивести з ладу супутники і енергосистеми.

Крім того, через спалахи на Сонці в жовтні, на нашу планету обрушаться магнітні бурі, які приносять дискомфорт метеочутливим людям. З 7 жовтня очікується ціла серія електромагнітних бур різної інтенсивності.

Кнопка «Наверх»