Різні цікавинки

Укладання мозаїчної плитки

Нам всім подобаються ванні кімнати і кухні, декоровані мозаїчною кахельною плиткою, але мало хто з нас знає, як правильно класти таку плитку для отримання відмінних результатів. Окремі елементи мозаїки називаються тессера і для роботи з ними потрібно використовувати спеціальний клей і знати техніку наклеювання.

08-12-14-foto-550x427-1

Початок робочого процесу:

Як і для інших типів декорацій стіни необхідно підготувати до облицювання. Набираємося терпіння і приступаємо до рутинного чищення поверхні від забруднень за допомогою миючого засобу. Або робимо простіше – замовляємо у http://bez-remonta.net/ ремонт ванної кімнати, специ якої Вам швидко та якісно приведуть до ладу ванну кімнату.

Площа для роботи очищена і приступаємо до визначення рівня її шорсткості. Наявність нерівностей позначиться на якості укладання чіпів.

У магазині нам пропонують модулі мозаїки, які складаються з декількох рядів тессер. Один модуль має розмір 30 см на 30 см. Чіпи можуть бути закріплені в модуль щільним папером наклеєним з лицьового боку або зафіксовані на сітчастій основі.

Перш ніж приступити до укладання мозаїчної плитки потрібно все заміряти. Прикладаємо кілька придбаних модулів до поверхні і кріпимо їх скотчем. Ставимо олівцем мітки розташування модулів і намічаємо ділянку роботи.

Укладання мозаїчної плитки:

  1. Якщо ми купили плитку на сітчастій основі, необхідно використовуючи зубчастий шпатель, розподілити на ділянці для одного модуля потрібну кількість клею. Після цього притиснути і вирівняти її на поверхні. Якщо стіна нерівна ми її попередньо вирівнюємо шпаклівкою і шліфуємо. Коли на поверхні нанесеного клею утворюється плівка, потрібно ще невелику кількість клею розмазати тим же шпателем, щоб плитка добре приклеїлася.
  2. Нам дісталася плитка зафіксована папером з лицьового боку. Клей наносимо на мозаїку в невеликій кількості і прикладаємо до стіни. Прикладену плитку починаємо з невеликим зусиллям ретельно розгладжувати теркою. Щоб кладка виходила якісною і рівною, між блоками обов’язково вставляємо хрестики такої ж товщини, як відстань між чіпами.

Секрети:

Встановлені модулі добре промиваємо, щоб усунути надлишки клею. Щоб добре очистити мозаїчну плитку, використовуємо губку і багато підігрітої води. Губку бажано взяти жорстку, але без металевої стружки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button