Людина

Надмірне вживання води може нашкодити здоров’ю людини

Дослідникам вдалося довести, що використання води може не тільки поліпшити, але й погіршити стан здоров’я представників слабкої і сильної статі.

f2d79e00b22ab445257de536bbe11a41

Про це стало відомо після того, як наукові працівники реалізували кілька лабораторних і клінічних проектів. Слід зауважити, що в процесі здійснення досліджень медики засумнівалися в корисних властивостях даної рідини. Науковці стверджують, що людське тіло складається на 80% з води. Експерти заявили, що втрата більше 10% прозорої безбарвної рідини може призвести до смерті. В залежності від фізичної активності, температури і вологості навколишнього середовища чоловікам і жінкам необхідна різна кількість води.

Для правильної життєдіяльності організму представників слабкої і сильної статі рекомендується випивати від 1,5 до 2 літрів води щодня. Вживати цю рідину потрібно за годину до прийому їжі або відразу після сніданку, обіду, вечері. Медики не радять пити воду перед сном, оскільки такі дії можуть викликати безсоння у людини.

Крім того, фахівці стверджують, що надмірне використання води шкодить здоров’ю хлопців і дівчат. В першу чергу мова йде про здоров’я нирок, печінки та серця. Лікарі нагадують, що надлишок води в організмі може викликати набухання клітин головного мозку, підвищення тиску, а також інтоксикацію.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button