Людина

Вчені розповіли про вплив шлюбу на здоров’я чоловіків і жінок

Американські вчені розповіли про те, як шлюб впливає на здоров’я чоловіків і жінок. Дослідження враховувало думку лікарів різних спеціалізацій.

Вчені відзначають, що у своїй роботі вони спиралися на дані психологів, кардіологів та невропатологів. На жінок шлюб впливає досить позитивно. Він зміцнює їх імунітет, робить їх більш спокійними та менш схильними до стресу. Вчені пов’язують це з тим, що представниці прекрасної статі можуть обговорити свої проблеми з партнером, а не намагатися вирішити їх самотужки. Кардіологи відзначили, жінки, які перебувають у шлюбі, рідше страждають усіма видами захворювань серцево-судинної системи.

Спільне життя має і негативний вплив на прекрасну стать. Заміжні жінки частіше стикаються з пробілами дратівливості і перевтоми. Також було встановлено, що шлюб з чоловіком, який на десять років молодше, може істотно скоротити життя дружини.

Одружені чоловіки навпаки живуть на 7 років довше від самотніх. Після вступу в шлюб у них значно розширюється коло друзів і знайомих, що позитивно впливає на їх емоційне здоров’я. Є і негативні наслідки – поява зайвої ваги, постійні проблеми з серцем і перепадами тиску.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button