Здоров'я

Наявність вищої освіти захищає від серцевого нападу

Британські вчені прийшли до висновку, що наявність вищої освіти знижує ризик виникнення серцевого нападу в подальшому житті на третину.

Експерти виявили, що чим довше людина навчається, тим нижчий ризик розвитку серцевих недуг. Так, молоді люди, які навчалися протягом 3,5 років після школи, мали на 33% менше шансів постраждати від інфаркту в подальшому житті. На думку фахівців, це пов’язано з тим, що освічені люди згодом рідше курять, частіше дотримуються правильного харчування і виконують більше фізичних вправ. Ці люди також з більшою ймовірністю знаходять хорошу роботу, а це означає, що вони мають більш високі доходи і рідше страждають від стресу та тривоги, що, в свою чергу, сприятливо діє на здоров’я серцево-судинної системи.

В ході випробувань вчені розглянули 540000 людей, проаналізувавши різні фактори, які можуть впливати на ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Було встановлено, що відмінності в освіті впливають на ймовірність виникнення інфаркту. За словами фахівців, 50% освітнього впливу пов’язане з образом життя – так, випускники вищих навчальних закладів частіше мають нормальний кров’яний тиск, низький рівень холестерину і з меншою ймовірністю страждають ожирінням завдяки тому, що вони правильно харчуються, рідше курять і частіше займаються фізичною активністю.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть