Людина

Вчені: чоловік може продовжити життя своєї другої половинки

Згідно інформації, наданої провідними науковцями, їм вдалося реалізувати унікальний у своєму роді досвід.

65bb2471fe25c89a940395aa0be4fd6f

Слід зауважити, що під час здійснення випробувань фахівці аналізували психологічне здоров’я учасників дослідів. З’ясувалося, що подружжя можуть збільшувати середню тривалість життя своїх других половинок. Такий висновок лікарі зробили після реалізації комплексу досліджень. Наголошується, що деякі представниці слабкої статі стають довгожителями завдяки власним чоловікам.

Група провідних психологів зафіксувала, що у випадку, коли чоловік просить прощення за свою негарну поведінку по відношенню до дружини, це сприятливо позначається на самопочутті дівчини. Більше того, її нервова система знову починає функціонувати, забезпечуючи, тим самим, раціональну діяльність головного мозку. Повідомляється, що в разі, якщо хлопець вибачається за свій вчинок відразу після образи дружини, у представниці слабкої статі відразу поліпшується стан здоров’я. Зокрема, у дами нормалізується серцевий ритм і тиск.

Таким чином, медики настійно рекомендують обдумувати свою поведінку, перш ніж здійснювати дію, адже кожне слово, так чи інакше, позначається на тривалості життя людей.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments