Технології

Найбільший електричний безпілотник піднімає в повітря до 180 кг вантажу (фото+відео)

Каліфорнійський стартап Pyka представив безпілотний літак Pelican Cargo. Він призначений для ближніх вантажоперевезень.

Компанія Pyka оголосила про створення найбільшого вантажного БПЛА з нульовими викидами. Pelican Cargo працює від чотирьох електродвигунів, які забезпечують дальність польоту 320 км з максимальним корисним навантаженням 180 кг.

Pelican Cargo. Зображення: Pyka

Безпілотний літак обладнаний літій-іонним акумулятором ємністю 50 кВт*год. Для управління польотом використовуються чотири електродвигуни потужністю 25 кВт кожен, підключені до гребних гвинтів. Гвинти фіксованого кроку встановлені в передній і задній частині кожного крила.

Безпілотний автономний політ забезпечує спеціальний польотний двигун, розроблений компанією Pyka. Шість процесорів на двох окремих комп’ютерах обробляють мільйони вхідних даних в секунду від лідара, спрямованого вперед, лазерів, радарів та інших датчиків, що вивчають навколишній простір. Розробники відзначають, що технологія «обкатана» на сільськогосподарській версії безпілотника і у логістичних компаній не буде проблем з освоєнням управління.

Електричний БПЛА Pelican Cargo. Відео: Pyka

Pelican Cargo призначений для експрес-доставки вантажів на невеликі відстані. Відзначається, що для зльоту йому досить смуги всього 183 м x 17 м. При цьому така «ЗПС» може бути покрита бруківкою, гравієм, асфальтом, травою або навіть брудом. Тому, як вважають розробники, цей БПЛА ідеально підійде для доставки вантажів в сільську місцевість.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button