Різні цікавинки

Нарди – чудовий подарунок і можливість скоротати час за захоплюючою грою

nardy_250Нарди це одна з найдавніших ігор у світі, що по’єднує в собі тонкий розрахунок і удачу. Природно, що з розвитком комп’ютерної епохи ігророби не могли залишити без уваги величезну кількість фанатів нард. Ось тільки досі багато хто воліє мати реальну, а не віртуальну дошку. Пояснюється таке бажання досить-таки просто. Чуттєвий аспект для справжніх фанатів так само важливий, як і сама гра. Адже що може бути краще, ніж дошка, оббита шкірою і приємні на дотик дерев’яні шашки. Відповідно в інтернет-магазині Daru можна купити нарди на любий смак на будь-який смак.Тут є як дорогі подарункові набори ціною від тисячі і більше, так і прості дошки за 200 – 300 гривень.

Кожен товар, представлений на сторінках ресурсу, виділяється бездоганним дизайном, майстерністю виготовлення, якісними матеріалами. Мало того, багато комплектів поєднують в собі відразу декілька ігор. Відмінний приклад – дошка «Баку», на одній половинці якої нарди, а на другий шахи. Вся її площа прикрашена химерними розписами, які, безумовно, привернуть до себе увагу кожної людини. Основний матеріал – бамбук.

Однозначно, форм- фактор нард також можуть серйозно відрізнятися. Наприклад, дорожній варіант має менший обсяг, а зовнішня частина дошки часто оббивається шкірою для більшої надійності. Він оптимальний для тих, хто часто подорожує, але не може уявити собі життя без улюбленої гри. Таким людям варто задуматися про придбання набору Tomorrow. По факту це зручний чемоданчик, який вміщує в собі повноцінні поля для гри. Мало того, творцями були враховані фактори подорожі. Тому основним матеріалом комплекту служить дуб. Це допомагає уникнути багатьох неприємних ситуацій з пошкодженням дошки в результаті впливу будь-яких зовнішніх факторів.

Кращим же подарунком начальнику будуть нарди “Люкс”. Їх ціна на даний момент складає близько 1000 гривень. Але цей набір коштує своїх грошей. Перше, що кидається в очі – класичний дизайн і колірна палітра, яка характеризує власника як владну і сильну людину. Матеріал, з якого зроблена дошка – благородний ясен. Для тридцяти шашок є окрема шкатулка, природно в комплекті два кубика.

Підсумок закономірний – нарди це не стільки гра, скільки прояв гарного смаку і статусу. Вони дають можливість кожній людині зробити чудовий подарунок кому б то не було.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button