Людина

Наркозалежність – смертний вирок з відстрочкою

Наркотична залежність – це форма рабства та повільного вбивства людини. Вона забирає свободу, матеріальні та моральні цінності, неухильно призводячи до деградації, хвороб і передчасної смерті.

Наркоманія може прийти в будь-яку родину, незалежно від рівня вашого достатку, в будь-який час. Лікування від наркоманії потрібно починати негайно, як тільки з”являється найменша підозра! Саме головне – не втрачати час, адже з кожним днем біда буде ставати все більш важкою. Крім того, випадків, коли людина сама звільнилася від важкої залежності – дуже мало.

Коли говорять про полностью анонимное лечение от наркомании,то це означає анонімність від першого звернення до моменту закінчення лікування. В тому числі можливе і анонімне обстеження. Про це обстеження не буде знати навіть член вашої родини, якого ви запідозрили у вживанні наркотичних речовин.

24-11-14-foto-cikavosti550x358-1

Діагностика вживання наркотиків може бути проведена шляхом дуже чутливого аналізу крові, волосся, нігтів, сечі. Причому при дослідженні нігтів можна діагностувати навіть одноразове вживання наркотиків, що відбулося в період до 6 місяців до взяття проби. Такі аналізи роблять в наркологічному центрі Ренесанс.

Після встановлення діагнозу (тип та доза вживаних наркотиків) починається лікування. Як правило, першим етапом є детоксикація – очищення організму від наркотичних речовин, продуктів їх розпаду та продуктів неправильної життєдіяльності отруєного наркотиками організму. Така спеціалізована допомога в лікуванні наркоманії є життєво необхідною в період важкої наркотичної “ломки”, адже без неї хворому загрожують важкі психози та навіть смерть.

Читайте також: Як вилікувати наркомана

Третім етапом є реабілітація наркозалежних. В цей період лікування в центрі Ренесанс вчать долати наслідки життєвих стресів, не скочуючись у прірву вживання наркотиків задля ілюзорого “вирішення проблем”. Тут важлива допомога професійних психологів, психотерапевтів та фізіотерапевтів. Крім того, виробляється звичка до фізичного навантаження, адже під час нього (чи занять спортом) в кров виділяються природні речовини, сурогатами яких і є наркотики, які вживає наркоман задля хімічного “кайфу”. Крім медикаментів, дуже важливе значення має формування нового мотиваційного стержня особистості, в якому немає місця наркотикам.
Наступним етапом лікування є соціальна адаптація. Під час нього людина робить крок до нового життя, переосмислення минулого та травмуючих ситуацій. Фахівці, використовуючи практику “заміщення”, допомагають знайти нові інтереси в житті.

Раніше лікування наркозалежних супроводжувалось взяттям на облік в диспансер. Це ставило хрест на багатьох життєвих планах, адже подібна відмітка закриває шлях в багато сфер. Сьогодні лікувальні клініки, в тому числі і центр “Ренессанс”, відмовились від такої практики. Тут повертають людей до повноцінного, нормального життя, здійснюючи анонімне лікування від наркоманії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button