Людина

Розрахунки фізиків показали: Ноїв ковчег дійсно міг врятувати все живе на землі

Група студентів четвертого курсу кафедри фізики і астрономії Університету Лестера (University of Leicester) зробили підрахунки і з’ясували, що Ноїв ковчег дійсно міг залишитися на плаву під час всесвітнього потопу.

Історія про людину, що побудувала гігантський дерев’яний човен, який би мав допомогти сім’ї і кожному виду тварин пережити страшну повінь, є однією з найбільш спірних частин Біблії.

kovcheg_500

Але результати дослідження студентів четвертого курсу кафедри фізики і астрономії Університету Лестера довели, що судно в масштабах Ноєвого ковчега, описаних в древньому тексті, дійсно можна було побудувати. Більш того, фізики впевнені, що воно могло залишатися на плаву навіть з двома представниками кожного виду тваринного світу.

У книзі Буття, 6:13-22 описується, як Бог наказав Ною побудувати ковчег з метою порятунку від всесвітнього потопу таким чином, щоб судно було 300 ліктів (133,5 м) в довжину, 50 ліктів (22,3 м) в ширину і 30 ліктів (13,35 м) у висоту, а потім ввести в нього синів своїх і дружину, дружин синів, а також тварин від кожного тіла, птахів і плазунів чоловічої і жіночої статі.

Використовуючи наведені в Біблії розміри, студенти Олівер Юл (Oliver Youle) , Кеті Реймер (Katie Raymer), Бенджамін Джордан (Benjamin Jordan) і Томас Морріс (Thomas Morris) послідували інструкціям і були вельми здивовані, виявивши, за їх словами, що все працює.

Читайте також: Виникнення Чорного моря пов’язують зі Всесвітнім потопом

У статті для журналу “Physics Special Topics”, рецензованих вченими з Університету Лестера, вони вказали, що, згідно з їх підрахунками, для того, щоб населити Землю тваринами, Ною довелося б врятувати близько 35 тисяч видів тварин, і зазначені в Біблії параметри дійсно дозволили б йому побудувати ковчег і здійснити плавання зі своєю сім’єю і тваринами.

“Наші розрахунки показали, що ця концепція дійсно працює”, – підкреслили фізики.

Вони додали, що питання, змогли б всі тварини розміститися всередині судна, ними не розглядалося, оскільки їх цікавила виключно плавучість ковчега.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button